Kompletní online kurz pěstování konopí
search
 • Kompletní online kurz pěstování konopí

Kompletní online kurz pěstování konopí

5 440,00 Kč
S DPH

V šestnácti lekcích se dozvíte vše, co potřebujete vědět k tomu, abyste dosáhli úspěšné sklizně. Vše o hydroponickém pěstování i pěstování v zemině. Seznámíte se s různými pěstebními systémy, osvětlením, vzduchotechnikou a dalším vybavením. Kurz je možné koupit na splátky bez navýšení.

Množství
Koupit nyní

 

Ochrana osobních údajů

 

Zásady doručení a vrácení zboží

Chcete se naučit pěstovat konopí nejen pod umělým osvětlením a vyhnout se častým chybám? Absolvujte první online kurz pěstování konopí v českém jazyce a vyhrajte kompletní pěstební vybavení.

Jak kurz probíhá

V šestnácti lekcích se dozvíte vše, co potřebujete vědět k tomu, abyste dosáhli úspěšné sklizně. Vše o hydroponickém pěstování i pěstování v zemině. Seznámíte se s různými pěstebními systémy, osvětlením, vzduchotechnikou a dalším vybavením.

Všechny lekce jsou předtočené a trvají 60-90 minut. Ke každé lekci dostanete prezentaci v PDF. Dotazy k lekcím můžete pokládat v naplánovaných online schůzkách.

Přístup k lekcím dostanete po obdržení platby.

Každý účastník kurzu získá dárkový balíček v hodnotě 1000 korun a půjde do slosování o kompletní pěstební box i s vybavením. Tuto výhru vylosujeme jednou ročně ze všech účastníků kurzu za posledních 12 měsíců.

Seznam lekcí:

 1. Úvodní lekce – základní informace o konopí, kanabinoidech, terpenech jejich účincích a využití konopí. Výhody a nevýhody pěstování pod umělým osvětlením a pěstování pod sluncem.
 2. Trocha biologie – jak rostliny fungují a co potřebují k tomu, aby prosperovaly. Podrobnější popis elementů nezbytných pro fotosyntézu a jejich vzájemných působeních.
 3. Osvětlení – probereme různá světelná spektra, rozdílné světelné zdroje. Dozvíte se o jejich skutečných výhodách a nevýhodách, minulosti, současnosti a pravděpodobné budoucnosti. Zaměříme se i na UV záření, Far-red spektrum, a rozšířené PAR spektrum. Řeč bude i o doporučené intenzitě. Tato lekce bude skutečně výživná.
 4. Zavlažování – různá pěstební média, rozdílné postupy zavlažování. Hydroponické pěstování, pasivní systémy i ruční zavlažování. Jaké hnojit v různých zavlažovacích systémech a proč. Hodně informací z praktických situací.
 5. Kontrola klimatických podmínek – při pěstování pod umělým osvětlením je přesná kontrola klimatických podmínek mimořádně náročná. Často je problém nejen v samotném vybavení, ale správném řídícím systému. Dozvíte se jak přistupovat ke vzduchotechnice v malé, střední i velké pěstírně.
 6. Výživa rostlin – organická, minerální i organo-minerální hnojiva, tekutá, sypká i pevná hnojiva – kdy, proč a jak zvolit tu správnou výživu pro konkrétní pěstební situaci. Bez správné výživy totiž rostliny neporostou tak, jak byste chtěli.
 7. Sestavení pěstebního prostoru – návrhy pro minimalistickou pěstírnu špičkové komerční prostory. Jak udělat správná rozhodnutí a neinvestovat tam, kde to nedává smysl. Sedmička je šťastné číslo a tahle lekce může ke štěstí v pěstování rozhodně pomoci.
 8. Řízení morfologie rostlin aneb 10 způsobů, jak přimět rostliny, aby rostly tak jak chcete vy.
 9. Výběr správné odrůdy – je jich strašně moc, a proto je tohle téma dobré probrat samostatně.
 10. Semínka versus sazeničky – zatímco v komerčních provozech a u producentů léčebného konopí jsou sazeničky nejčastějším výchozím materiálem, u domácích pěstitelů je hodně příznivců pěstování ze semínek. Výhody, nevýhody, způsob získávaní semen či sazenic, feminizace, fotoperiodicky neutrální odrůdy, klíčení semen a péče o klony. To vše a mnohem více v desáté lekci tohoto kurzu.
 11. Vegetativní fáze první část – dostáváme se k tomu, co vás skutečně čeká během pěstování. Dozvíte se, co je nejlepší udělat, a také co nepříjemného vás může potkat. Protože štěstí přeje připraveným.
 12. Vegetativní fáze druhá část – příprava rostlin na indukci kvetení, praktická ukázka některých technik zaměřených na lepší využití pěstebního prostoru. Kdy indukovat kvetení a jak postupovat v případě fotoperiodicky neutrálních (automatických) odrůd.
 13. Generativní fáze první část – fáze kvetení vyžaduje markantní změny v řízení klimatu. S jejím začátkem mohou přijít i nové problémy. Jak se na ně připravit a jak je případně řešit probereme v této lekci. Taky se dozvíte o přidávání CO2, intenzitě osvětlení a různých květových hnojivech.
 14. Generativní fáze druhá část – teď se rozhoduje o tom, jestli bude úroda dobrá, nebo ne. Může přijít řada problémů, které je obtížné v této fázi vyřešit. Naučíte se jim předcházet a nezapomínat i na ty nejmenší detaily. Probereme i různé způsoby, jak ovlivnit finální vzhled rostlin a správně načasovat sklizeň
 15. Sklizeň a sušení – pěstování je určitě polovina úspěchu. Sklízení je ale poměrně náročná činnost a při špatném sušení může vaše úroda hodně klesnout na kvalitě i na kvantitě. To ale nechcete ani vy a ni já, takže se na všechno připravíme.
 16. Skladování konopí – sušením cesta zdaleka nekončí. Nyní je třeba ještě konopí trošku zušlechtit a správně ho uskladnit, aby si zachovalo co nejvíce ze svých dobrých vlastností. V poslední lekci si také celý kurz lehce shrneme a můžeme se vrátit k nějakému zajímavému tématu. Časem šetřit v poslední lekci nebudu.

Lektor

Kurzem vás provede Josef Krejčík aka Mr. José, který má více než 25 let zkušeností s pěstováním konopí včetně pěti let práce ve výzkumné indoorové pěstírně a je autorem knih o pěstování této úžasné byliny. Jeho knihy byly přeloženy do šesti jazyků a naučilo se podle nich pěstovat více než 70 tisíc lidí.

Kurz bude ukončen písemným online testem. Kdo ho zvládne, dostane i diplom za úspěšné složení kurzu.

Před zahájením kurzu musí účastník vyplnit online přihlášku, ve které mimo jiné potvrdí znalost Zákona o návykových látkách č. 167/1998. Po vyplnění přihlášky dostanete e-mailem fakturu. Přihláška nabude platnosti ve chvíli zaplacení kurzovného.

4202023
19 ks

Kompletní online kurz...

5 440,00 Kč